adana araç takip cihazları whatsapp telefon araç takip sistemleri facebook araç takip sistemleri instagram gps uydu takip cihazı
 
inter global araç takip sistemleri adana
 
9. sanat whatsapp catering telefon 9. sanat catering facebook 9. sanat instagram 9. sanat catering youtube videoları
Türkçe English Twitter Facebook

 ARAÇ TAKİP CİHAZLARI

 

Oto araç takip cihazı ile araçların 7/24 saat kesintisiz olarak takip ve kontrol edilebilir olması sayesinde İş ve hizmetlerde önemli oranda verimlilik artmakta, Maliyetler düşmekte ve riskler azalmaktadır. Aynı zamanda çalışanlardan alınan verim yükselmektedir.Geliştirilen mobil veri birimi sayesinde araç hızı,izlemiş olduğu güzergah,duraklama yaptığı yerler ve sayısal haritalar üzerinde anlık konum ve bu bilgilerin günlük kullanımı hakkında kullanıcılarına bilgi sağlar.

 

Oto araç takip cihazları ile tüm araçların konum, Hız, Km, Kontak bilgileri anlık olarak haritalar ve uydu görüntüleri üzerinden Ülke / İl / İlçe / Mahalle / Sokak düzeyinde takip edilebilmektedir. Bu google earth üzerinde takip yapmaya benzemektedir.

 

Oto araç takip cihazı ile tüm araçlara istenildiğinde hız limiti, Rölanti Süresi limiti, Durma süresi limiti, Km mesafe Ani durma, Kalkma , Savrulma limitleri konulabilmekte ve limit aşımları anında Rapor, Sms ve mail olarak alınabilmektedir. Yine SMS yanında araç takip programı üzerinden çeşitli raporlar ile bu veriler kolaylık ile alınabilmektedir.

 

Oto araç takip cihazı ile tüm Araçların Çalışma Ve Mesai Saatleri düzenlenebilmektedir. Bu sayede mesai dışında araçların gereksiz kullanımlarının önüne geçilebilmektedir.Araç takip cihazları ile İstenildiğinde Aracı Bloke Edebilme Özelliği Sayesinde Araçların Çalınması Engellenebilmekte Ve Araç Güvenliği Sağlanabilmektedir. Araç Sürücüsünün Gasp, Tehdit, Kalp Krizi, Trafik Kazası Gibi Tehlike Durumlarında Acil İmdat Butonuna Basmasıyla İlgili Birimlere Anında Uyarı Yollayarak Araca En Kısa Zamanda Ulaşılmasını Sağlamaktadır. Ayrıca Sistem Otomatik Olarak Tercih Edilmişse Hızlı Takibe Geçmektedir. 

Araçlar kendi açısında  dönüşlerini kullanıcı tarafından tanımlama özelliği ile , kullanıcılarına dönüşlerde daha net nokta verisi sağlar. Haritada aracın izlenimi artar kontrol izleme sağlar.

Müşteriye çözüm odaklı hizmet içinde 7/24 çağrı merkezi desteği ve online telefon destek gibi bir çok hizmetleri sunmamıza dahada önem kılmaktadır. Bunun yanında yurt dışı yerine tamamiyle yerli üretim ülkemize daha fayda ve yerli mal ürün kullanımını artırmaya  fayda sağlamış oluyoruz.

 

 

 

 

SİM kart aracılığı ile merkez sunucuya uydudan aldığı kordinat,saat,tarih bilgilerini anlık olarak gönderir. Bu bilgiler Araç Takip web uygulaması aracılığı üzerinde arka sunucularda çalışan uygulamalar sayesinde google ve bing haritaları anlık kullanarak aracın konumunu ve diğer anlık veriler ile aracın takibini ve izlenilmesini sağlama imkanı olur buna Araç Takip Sistemi denir.

 

 

 

ÖZELLİKLERİ

 

- Tamamiyle ARGE ve donanım yerli üretim,

- Avrupa standartı Telit Modem, GPRS modülü,

- Locosys GPS modülü,

- Alemünyum kasa

- Dahili yedek pil

- Harici antenler  GPS,GPRS

- Sıcaklık sensör bağlantı özelliği

- Blokaj ,İmmobilizer araç uzaktan durdurma

- Hızlı servis ve tamir süreci

- Köprü ve kapalı alanlarda GPS en üst seviyede algılama

- Tüm SİM kartlarla çalışma özelliği

    Copyright © 2018 Araç Filo Takip Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.            Adana araç filo takip, araç takip sistemleri, kişi takip cihazı  

Adana Web Tasarım