adana araç takip cihazları whatsapp telefon araç takip sistemleri facebook araç takip sistemleri instagram gps uydu takip cihazı
 
inter global araç takip sistemleri adana
 
9. sanat whatsapp catering telefon 9. sanat catering facebook 9. sanat instagram 9. sanat catering youtube videoları
Twitter Facebook Türkçe English Twitter Facebook

 CAN-BUS YAKIT ARA BİRİMİ

 

Canbus modülü ile araç yakıt tüketimleri ve motor parametre bilgileri detaylı bir şekilde analiz edebilirsiniz. Yakıt kaybının önünce geçerek sürücü araç kullanım davranışlarınız analiz edin.

Araç takip sistemi cihazları ile entegre olarak çalışan Canbus ara birimi ile yüksek tonajlı araçlarda anormal yakıt eksilmelerinin önüne geçebilirsiniz. Özellikle Nakliye sektöründe yoğun bir şekilde yaşanan yakıt kaybını engelleyebilirsiniz. Araçların gün içinde yaptığı tüm aktivite bilgileri tek bir ekran üzerinden takip edebilir. Araçlarınızın hangi noktada yakıt aldığını ve alınan yakıtın miktarını Canbus ara birimi ile izleyebilirsiniz.

Canbus sadece Yüksek tonajlı araçlarda uygulanan bir araç takip cihazı arabirimidir. Araçların hangi noktada yakıt aldığı depo içinde bulunan yakıtın ani değişimlerini. 100 kilometre aracın ne kadar yakıt tükettiği gibi birçok veri bilgisine Canbus araç takip sistemi ürünleri ile takip edebilirsiniz. Özelikle araçların yakıt kontrollünün yanısıra sürücü ve araç motor parametre bilgilerini de Canbus üzerinden kontrol etmeniz işletmenize avantaj sağlayacaktır.

 

 

 

Araç Motor Parametre Bilgileri

Canbus GPS araç takip kontrol kiti takılı bulunan araçlarda araç motor parametre bilgileri de alınabilmektedir. Sürücünün aracı kaç devirde vites değiştirdiği, motor sıcaklık, Yakıt Seviye bilgisi, Aks Ağırlığı, Gaz pedalı pozizsyonu, Motor torku veya Takograf bilgisi gibi birçok veri bilgisine Canbus üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gerçek Kilometre Bilgisi Alın

Araç kilometre bilgilerini Canbus üzerinden %100 sapma payı olmadan alabilirsiniz. Araç kilometreleri Canbus üzerinden gerçek değerler olarak okunabilmektedir. Özellikle kilometre kontrolü sağlamak ve kilometre üzerinden ticari bir hesabınız bulunması durumunda gerçek kilometre bilgileri net ve doğru olarak alabilirsiniz.

Hangi Araç Modellerine Uyumludur

 

Canbus araç takip cihazı ürünleri yüksek tonajlı araçlarda kullanılmaktadır. Tır ve Çekici araçlarına uygundur. Canbus kiti takılacak olan araçların marka modelleri ve özellikle 2004 model üzeri araç olması gerekmektedir. Otomotiv üreticileri tüm veri bilgileri vermediklerinden dolayı belli veriler araçlara göre alınmaktadır. Bu nedenle takılacak olan araçların marka ve modelleri önemlidir.    Copyright © 2018 Araç Filo Takip Sistemleri. Tüm hakları saklıdır.            Adana araç filo takip, araç takip sistemleri, kişi takip cihazı  

Adana Web Tasarım